OPPO A12’nin teknik özellikleri ile render imgeleri ortaya çıktı

-

Memleketimizde de faal olarak hizmet vermekte olan Çinli mobil teknoloji üreticisi OPPO, yeni modellerini piyasaya sürmek için hiç ara vermeden çalışmaya devam eden isimlerden bir tanesi. Şirketin yakın gelecekte tanıtacağı yeni giriş seviyesi akıllı telefon modeli OPPO A12'nin teknik özellikleri ile render imgeleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. 

OPPO A12 Teknik Özellikleri

Cihazın teknik özelliklerinden kısaca kelam edecek olursak; OPPO A12, 6.22 inç genişliğinde, HD+ çözünürlüklü, su damlası çentikli LCD bir ekranla önümüze çıkıyor. 

Helio P35 yonga setinden gücünü alan cihaz, Android 9 tabanlı ColorOS 6.1.2 işletim sistemi ile kutusundan çıkıyor.

İlginizi Çekebilir Oppo A7’nin fiyatı, çıkış tarihi ve tüm teknik özellikleri sızdırıldı

Cihazın çift art kamera kurulumunda 13 MP (f / 2.2) çözünürlüğünde bir ana kamera sensörü ve 2 MP çözünürlüğünde bir derinlik sensörü mekan alıyor. Ön tarafta ise 5 MP (f / 2) çözünürlüğünde bir özçekim kamerası bulunuyor.

OPPO A12, 3 GB RAM / 32 GB dahili depolama meydanı ve 4 GB RAM / 64 GB dahili depolama meydanı olmak üzere iki farklı konfigürasyon ile alıcı bulacak.

OPPO A12e Teknik Özellikleri

OPPO A12'nin daha düşük donanımlı ve daha düşük bir fiyat etiketine sahip varyantı OPPO A12e'nin teknik özellikleri ve render imajları de çok yakın bir tarihte ortaya çıkmıştı.

OPPO A12e'den de kısaca laf edecek olursak; cihaz, 6.2 inç genişliğinde HD+ çözünürlüklü, su damlası çentikli bir ekranla geliyor. Snapdragon 450 yonga setinden gücünü alan cihazın yonga setine 3 GB RAM ile microSD kart yardımıyla arttırılabilen 64 GB dahili depolama ortamı eşlik ediyor. 

Cihazın çift art kamera kurulumunda 13 MP çözünürlüğünde bir ana kamera sensörü ve 2 MP çözünürlüğünde bir derinlik sensörü taraf alıyor. Ön tarafta ise 8 MP çözünürlüğünde bir özçekim kamerası önümüze çıkıyor. 

4,230mAh'lik bir bataryaya konut sahipliği yapan cihaz, ColorOS5.1 tabanlı Android 8 Oreo işletim sistemi ile kutusundan çıkıyor.

 

 

Share this article

Recent posts

Microsoft, Bing Wallpaper tatbikini tasarrufa sundu

Bildiğiniz üzere Bing arama motoru ana sahifesindeki art plan imajı günlük olarak yenileniyor ve birçok kişi bu fotoğrafları masaüstünde ...

Koronavirüs salgınında 18 Nisan tablosu

Devletimizi derinden etkileyen koronavirüs salgınında vaka sayıları giderek artıyor. Bugün itibariyle yapılan testlerde yeni vaka ...

Oppo A52’nin teknik özellikleri ve fiyat etiketi belirli oldu

Çinli teknoloji devi Oppo şu anda A52 olarak isimlendirilen yeni bir orta sınıf telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Cihazın teknik özellikleri ...

AMD’nin B550 yongasetinin çıkış tarihi sızdı

AMD bilgisayar yerküresini PCIe 4.0’la tanıştıran birinci taraf olduğu üzere artık de PCIe 4.0’u üst seviye bir özellik olmaktan çıkarıp ...

Samsung, Galaxy akıllı saatler için bir el yıkama pratiği başlattı!

Koronavirüs pandemisi sırasında enfekte olmamak için alınabilecek en değerli ve olağan tedbirlerden biri el yıkamadır.Samsung'un akıllı saat ...

Popular categories

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Recent comments